יובלים החזקות

אודות יובלים החזקות

חברת יובלים החזקות הוקמה בשנת 2012, על ידי אפי ברגר, קצין ביחידה מובחרת ועובד משרד רוה"מ לשעבר. החברה מתמחה בניהול ואחזקת מבני מגורים, רבי קומות ובנייני יוקרה.
לאורך השנים צברה החברה מוניטין וניסיון רב בתחום, וכיום נמצאים תחת ניהולה למעלה מ-80 נכסים והיא מספקת שירותים לכ-3,500 בתי אב וכל זאת תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ובתקנים המחמירים ביותר ותוך והקפדה על מתן שירות מקצועי, אמין אדיב ומסור.

לקוחותינו נהנים מהמענה ההולם והטוב ביותר שמגיע להם והכל במקום אחד. אנו מלווים כל נכס לאורך כל הדרך, החל מבניית תכנית העבודה ותכנון התקציב השנתי ועד לתפעול ואחזקה שוטפת של הנכס עליו אחראים צוותי העבודה שלנו המתמחים בכלל התחומים הרלוונטיים: גביה, ניהול כספים, אדמיניסטרציה, שרות לקוחות, תחזוקה שוטפת, תחזוקת מערכות ועוד.
 

יובלים אחזקת בניינים
לפרטים נוספים חייגו אלינו 058-665-6350 או השאירו פרטים

אנו מאמינים כי היכולת לניהול נכון מתקיימת על ידי שמירה על ארבעה פרמטרים מרכזיים

יובלים אחזקת בניינים
יובלים אחזקת בניינים

טיפול במספר מוגבל של בניינים בו זמנית

החברה שמה לעצמה למטרה להעניק טיפול מיטבי ופרטני עבור כל אחד מלקוחותיה, כאילו הוא הלקוח היחיד של החברה. עניין זה מתאפשר ע"י שמירה על מספר מוגבל של בניינים אשר מנוהלים על ידי החברה בו זמנית.

מיקוד גאוגרפי

על מנת לאפשר ניהול מקרוב, שליטה טובה יותר ומעל הכל זמינות מלאה ומהירה עבור קהל לקוחותיה, יובלים החזקות עובדת אך ורק במקומות בהם ניתן ליצור מרכז כובד מהותי, אשר יאפשר נוכחות מתמדת של עובדי החברה בקרבת הבניין.

קדמה טכנולוגית

בחברה קיימת מערכת טכנולוגית מהמתקדמות בתחום אשר מאפשרת ללקוח לנהל את בניינו בלחיצת כפתור – בין אם זה פתיחת תקלה דרך אפליקציה, תשלום דמי הועד דרך הסמארטפון, או מידע על מצב הבניין בכל רגע נתון.

 

שקיפות 

 

חברתנו חרטה על דגלה לנהוג בשקיפות מלאה מול לקוחותיה, ובכל רגע נתון לועד ולדיירים יש יכולת לדעת את מצב הבניין, מתי בוצעו הטיפולים, מצב הגבייה, תקלות שנפתחו ועוד . זאת על מנת ליצור שיתוף פעולה נטול אינטרסים ואמיתי בין הדיירים ובין חברת הניהול. 

במסגרת הפעילות עם חב' הניהול "יובלים" אנו זוכים לשיתוף פעולה מצוין בין חברי הוועד ובין צוות החברה, המשרד הראשי והמנכ"ל, המעורבים בכל פרט ובכל פעילות במתחם. מנכ"ל החברה משתתף בישיבות וועד ובאסיפות דיירים, ומעניק לנו טיפול מיטבי ופרטני ובזמינות מלאה 24/7.
שביעות הרצון מתפקוד החברה בקרב הדיירים רבה מאוד, ובאומדן של עלות/תועלת אין ספק שחברת יובלים מספקת לנו מעל ומעבר והכל באמצעות יחס אישי, רגישות לצרכים ומתן שירות לקוח ברמה גבוהה מהיבטי איכות, זמינות ואדיבות.

נטע, כפר סבא
לקוחות ממליצים

חברת יובלים החזקות אחראית על תחזוקת הבניין שלנו כבר כמה שנים, לשביעות רצוננו הרבה. הבניין מהווה אתגר לכל חברת החזקות. הוא בניין ישן, השוכרים בו רבים. יש עבודה רבה ודרושה סבלנות אל מול חוסר שיתוף הפעולה המלא של חלק מהדיירים. החברה פועלת יפה ביום יום, וכשדרושים שיפורים, הם מקבלים את ההערות בסבר פנים יפות ומיד מתקנים. עוד אציין לטובה ולשבח את התגובה המהירה שלהם בעת צרה (פיצוץ צינור, נפילה של עץ). הם נענים בעתות חירום במהירות, ביעילות וברוגע. אנחנו בהחלט מרגישים שאנחנו בידיים טובות.

פיני, הרצליה

כאחד מראשוני מתאכלסי השכונות הירוקות, כיו"ר ועד הבניין וכחבר בועד הקומפלקס , כל מה שחיפשתי הוא "שקט" בצורה הוגנת.
נפגשתי עם מס חברות , בחרתי בחברה אחרת עד להתחלת הבעיות הראשונות.לאחר ההחלפה נפגשתי עם אפי בעל תכונות של צניעות ויושרה.החלטנו בקומפלקס לנסות את אפי בעל החברה , מאז קשרנו קשר של מס שנים כאשר , החברה שומרת על האיכויות, מקבלת הערות, מסיקה מסקנות ומשפרת ביצועי העבודה.

נטע, כפר סבא